|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Model: | FD250 | Performance: | Quality Product |
|---|---|---|---|
| Engine Power: | 192KW | Other: | Customizable |
| Overall Length: | 4000 Mm | Overall Height: | 2090mm |
| Speed: | High | Maximum Speed: | 25 Km/h |
| Podkreślić: | System hamulcowy hydrauliczny,Zastosowalne urządzenia dźwigni widłowych ciężkich,Wynosnik widłowy FD250 do załadunku i rozładunku |
||
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | FD250 |
| System kierowania | Zasilacz kierowniczy |
| System hamowania | Hydrauliczne/Mechaniczne |
| Ogólna wysokość | 2090 mm |
| Silnik | Weichai, CUMMINS |
| Rozmiar widelca | 2400*300*120 mm |
| Moc silnika | 192 kW |
| Całkowita długość | 4000 mm |
| Maksymalna prędkość | 25 km/h |
| Pozostałe | Dostosowywalne |
Osoba kontaktowa: Ms. Joy Huang
Tel: 008618850025352
Faks: 86--18850025352