|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Braking System: | Hydraulic/Mechanical | Hydraulic System Pressure: | 210 Bar |
|---|---|---|---|
| Engine Power: | 192KW | Steering System: | Power Steering |
| Fork Size: | 2400*300*120mm | Engine: | Weichai, CUMMINS |
| Overall Height: | 2090mm | Performance: | Quality Product |
| Podkreślić: | Wyrobnik widłowy o dostosowalnej przeciwwagie 4000 mm,Ciężkie wózki widłowe do zarządzania ładunkiem,Podnośnik widłowy z przeciwwagą z bezpieczną obsługą |
||
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | FD250 |
| Silnik | Weichai, CUMMINS |
| Moc silnika | 192 kW |
| Maksymalna prędkość | 25 km/h |
| Całkowita długość | 4000 mm |
| Rodzaj mastu | Trójstopniowe |
| Rozmiar widelca | 2400 × 300 × 120 mm |
| Środki bezpieczeństwa | Systemy bezpieczeństwa wysokiej jakości |
| Parametry | Szczegóły |
|---|---|
| Zdolność do zaopatrzenia | 100 sztuk miesięcznie |
| Minimalne zamówienie | 1 jednostka |
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Opakowanie | Pojemniki 40FR |
| Warunki płatności | L/C, T/T (negocjowalne) |
| Ceny | Negocjowalne |
Osoba kontaktowa: Ms. Joy Huang
Tel: 008618850025352
Faks: 86--18850025352