|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Overall Length: | 4000 Mm | Engine: | Weichai, CUMMINS |
|---|---|---|---|
| Performance: | Quality Product | Engine Power: | 192KW |
| Speed: | High | Steering System: | Power Steering |
| Fork Size: | 2400*300*120mm | Model: | FD250 |
| Podkreślić: | 192 kW silnik wózka widłowego,Podnośniki widłowe ciężkie klasy przemysłowej,wózek widłowy do transportu materiałów o dużej pojemności |
||
| Model | FD250 |
|---|---|
| Moc silnika | 192 kW |
| Opcje silnika | Weichai, CUMMINS |
| Rodzaj mastu | Trójstopniowe |
| Maksymalna prędkość | 25 km/h |
| Ogólna wysokość | 2090 mm |
| Rozmiar widelca | 2400 × 300 × 120 mm |
| System hamowania | Hydrauliczne/Mechaniczne |
| Dostosowanie | Dostępne |
Osoba kontaktowa: Ms. Joy Huang
Tel: 008618850025352
Faks: 86--18850025352