|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Overall Height: | 2090mm | Other: | Customizable |
|---|---|---|---|
| Model: | FD250 | Overall Length: | 4000 Mm |
| Maximum Speed: | 25 Km/h | Mast Type: | Triple-stage |
| Speed: | High | Braking System: | Hydraulic/Mechanical |
| Podkreślić: | Dźwigniacze widłowe do podnoszenia ciężkich rzeczy,Wysokoprężne wózki widłowe przemysłowe,wózek widłowy do ciężkich zadań z gwarancją |
||
| Rodzaj produktu | Wyniki badań na temat zastosowań w przypadku pojazdów ciężarowych |
|---|---|
| Rozmiar widelca | 2400 × 300 × 120 mm |
| Środki bezpieczeństwa | Wysoki |
| Silnik | Weichai, CUMMINS |
| Rodzaj mastu | Trójstopniowe |
| Maksymalna prędkość | 25 km/h |
| Całkowita długość | 4000 mm |
| Ogólna wysokość | 2090 mm |
| Dostosowanie | Dostępne |
Osoba kontaktowa: Ms. Joy Huang
Tel: 008618850025352
Faks: 86--18850025352