|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Steering System: | Power Steering | Hydraulic System Pressure: | 210 Bar |
|---|---|---|---|
| Speed: | High | Braking System: | Hydraulic/Mechanical |
| Fork Size: | 2400*300*120mm | Maximum Speed: | 25 Km/h |
| Model: | FD250 | Other: | Customizable |
| Podkreślić: | podnośnik widłowy o dostosowalnej wysokości,system hamowania mechanicznego wózek widłowy,wózki widłowe do podnoszenia ciężarów przemysłowych |
||
| System hamowania | Hydrauliczne/Mechaniczne |
| Moc silnika | 192 kW |
| Maksymalna prędkość | 25 km/h |
| System kierowania | Zasilacz kierowniczy |
| Rozmiar widelca | 2400 × 300 × 120 mm |
| Rodzaj mastu | Trójstopniowe |
| Ogólna wysokość | 2090 mm |
| Środki bezpieczeństwa | Wysokiej jakości normy przemysłowe |
Osoba kontaktowa: Ms. Joy Huang
Tel: 008618850025352
Faks: 86--18850025352