|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Typ sterowania: | Koło przednie lub tylne | Centrum załadunku: | 600 mm |
|---|---|---|---|
| Kąt pochylenia: | 45-90 stopni | OEM: | dostosowane |
| Przenoszenie: | Hydrauliczny | Kolor: | Pomarańczowy czerwony, dostosowany |
| Gwarancja: | 1-2 lata | Prędkość: | 0-20 km/godz |
| Podkreślić: | 3000 mm maszt ciężko podnoszący wózek widłowy,Wózek widłowy z pochyleniem w zakresie 45-90 stopni,Przesyłka hydrauliczna |
||
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Obciążenie znamionowe | 15000 kg |
| Centrum obciążenia | 600 mm |
| kąt nachylenia mastu (przednie/poza) | 6°/12° |
| Całkowita długość | 7200 mm |
| Ogólna szerokość | 2550 mm |
| Ogólna wysokość | 3460 mm |
| Wysokość podnoszenia mastu | 3000 mm |
| Wielkość widelca (L×W×H) | 1800 × 200 × 90 mm |
| Minimalny promień obrotu | 5050 mm |
| Maksymalna prędkość jazdy (załadowana) | 22 km/h |
| Prędkość podnoszenia (napełniona) | 240 mm/s |
| Zmiana klasyfikacyjna (załadowana) | 20% |
| Waga | 17000 kg |
| Przednia opona | 4 × 12.00-24/20PR |
| Tył tylny | 2 × 12.00-20/18PR |
| Przebieg przedniego koła | 1850 mm |
| Powierzchnia biegów tylnego koła | 2130 mm |
| Rozstaw kołowy | 3600 mm |
| Minimalny wolny od gruntu | 270 mm |
| Model silnika | YC6J175-T302 |
| Moc nominalna | 129 kW |
| Maksymalny moment obrotowy | 710 N·m |
Osoba kontaktowa: Ms. Joy Huang
Tel: 008618850025352
Faks: 86--18850025352